meble biurowe Lublin

Ergonomiczne i funkcjonalne meble biurowe

O nas

meble biurowe Lublin

Od projektu do realizacji

Aston Meble Biurowe to dynamicznie rozwijająca się firma będąca dystrybutorem mebli i krzeseł biurowych znanych producentów w Polsce. Mamy do zaoferowania bogatą gamę systemów meblowych do aranżacji stanowisk pracowniczych oraz gabinetów.

Jesteśmy ludźmi, którzy lubią otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi rzeczami. Stawiamy na wygodę, ergonomię i funkcjonalność.

Dobra jakość, stabilne ceny, terminowa realizacja zamówień to tylko niektóre z cech jakimi się wyróżniamy. Naszym głównym celem jest stworzenie funkcjonalnych a zarazem eleganckich stanowisk pracy, które będą idealnym i komfortowym rozwiązaniem.

Nasza oferta skierowana jest do:

  • firm,
  • klientów indywidualnych,
  • klientów instytucjonalnych.

Wszystkie nasze meble biurowe produkowane są z komponentów o wysokiej jakości, co zapewnia im doskonały wygląd i parametry użytkowe przez wiele lat.

Wykwalifikowana kadra pracownicza, wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie i wzbogacanie naszej oferty mebli biurowych, foteli, krzeseł, mebli gabinetowych na miarę Państwa oczekiwań.

Nasi producenci od wielu lat są w czołówce wystawców na Międzynarodowych Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz Orgatec w Kolonii, Office Life w Pradze czy Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wedle życzeń naszych klientów dostosowaliśmy naszą ofertę tak, by móc tworzyć dla Państwa projekty i aranżacje wnętrz bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zdobywając doświadczenie w branży mebli biurowych stale rozwijamy swój asortyment oraz zakres usług dopasowanych indywidualnie do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Oferujemy funkcjonalne meble pracownicze, eleganckie meble gabinetowe, doskonale przemyślane systemy do sal konferencyjnych, użyteczne meble recepcyjne, meble metalowe, dostosowane do potrzeb fotele i krzesła a także meble kawiarniane.

Nasze meble to piękno, wygoda i ergonomia dla Państwa biura.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

Aston Meble Biurowe

ul. "Wira" Bartoszewskiego 2E
23-400 Biłgoraj

Tel: +48  84 686 22 74

Oddział Warszawa

Tel. +48  668 155 801

E-mail:Obszarydziałania

  • Lubelskie
  • Mazowieckie
  • Podkarpackie

Promocje i nowosci

Na życzenie haftujemy na fotelu logo.Wychodząc naprzeciw wciąż zmieniającym się trendom w branży krzeseł i foteli biurowych, wprowadziliśmy do oferty możliwość wykonania haftów z logo Państwa firmy...
Awangardowy design stelaża biurka w połączeniu z ciekawym zestawieniem kolorystycznym mebli nadają pomieszczeniom nowoczesnego charakteru.